Maltepe Mantolama
In: mantolama0

Maltepe Mantolama – En İyi Dış Cephe Mantolama – Dış Cephe Kaplama – İzolasyon

Maltepe Mantolama işlerinizi Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler ve Maltepe’nin tüm semtlerinde ve İstanbul’da Mantolama usta kadromuzla a dan z ye yapmaktayız.

Maltepe Mantolama firmaları arasında yukarıda saydığımız her özelliğe sahip olan bir firma olarak yükselmekteyiz. Uzun zamandır İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde mantolama işlemlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu bağlamda İstanbul mantolama firmaları arasında da uzun süredir varlığımızı uzman ekibimizle birlikte sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en kısa ve en doğru yoldan cevap verebiliyor olmak bizi her zaman mutlu etmiştir. Çalışma vizyonumuz ve misyonumuz arasında her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en düzgün şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz. Mantolama ile ilgili sizlere genel bazı bilgileri de yazımız içerisinde vermek istemekteyiz.

Çekmeköy Mantolama
Çekmeköy Mantolama

Maltepe Mantolama Isı Yalıtım

Maltepe dış cephe mantolama hizmetlerini en makul fiyatlardan alabileceğiniz Maltepe Mantolama şirketi her geçen gün alanında ekibini profesyonelleştirmeyi ihmal etmiyor. Bu noktada da bir verimli  bir hizmet almanızı kolaylaştırıyor. Maltepe mantolama hizmetlerini herhangi bir mahalle yada ilçe ayırmadan bütün İstanbul şehrinde sağlamaktadır. İstanbul genelindeki tüm bölgelerden hizmet alabileceğiniz ortamlar hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Maltepe ısı yalıtım ustası ile irtibata geçerek size özel fikirler almak için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Dış Cephe Mantolama
İstanbul Dış Cephe Mantolama

Mantolama Firmaları İstanbul bu hizmetlere ilave olarak uzun zamandır bakımsız kalan ve kullanılan binalara da bu hizmet türünü sağlamaktadır. Bu sayede ön plana çıkmanızı daima kolaylaştıran bir ortam zemini hazırlamış oluyoruz. Isı Yalıtım firmaları İstanbul sektörde öncü ve cazip fiyatlar sunarken sunduğu kalite ile size son model yalıtım seçeneklerini sunmaktadır.

İstanbul Mantolama
İstanbul Mantolama, Isı yalıtım

Mantolama için tam bir anlam çıkartmak istersek, ısı yalıtımının sağlanması için yapılması gereken işlem anlamını çıkarabiliriz. Mantolama başlıklı yazımız içerisinde mantolamanın neden gerekli bir işlem olduğu hakkında da kısa bilgiler vermek istiyoruz. Isı yalıtımı, farklı sıcaklıkta bulunan iki ortam arasında sağlanan ısı transferinin engellenmesi için uygulanan ve uygulanması hayati önem taşıyan bir sistemdir. Bu sistemin gerekli olup olmadığı  ile ilgili olan bilgi karmaşıklığına sebep olan işletmelerle çalışmamak gerekmektedir. Sizin bölgenizin ısı yalıtımının ne şekilde yapılması gerektiği ile ilgili kesin bilgilere dayanarak verilecek danışmanlığımızdan yararlanmadan mantolama işlemi ilgili karar vermemenizi öneririz.

Çekmeköy Dış Cephe Mantolama

Mantolama Nedir?


Mantolama, binaların ısı yalıtımı sonrasında 3 farklı katman ile yapılması ön görülmüş bir kaplama sistemidir. Mantolama ile beraber Maltepe’deki evlerin yaz ve kış dengeleri korunur, soğuk – sıcak dengesi ayarlanır.

Bir Bilgi

Mantolama binanın daha şık ve lüks görünmesini sağlamasının yanı sıra, özellikle kışın soğuk havalar da binanın ve evlerin soğuk almasını önlerler. Yazın ısının dışarıda tutulmasını sağlar. Bu nedenle pek çok bina tarafından mantolama işlemi tercih edilir. Mantolama binalara, çatılara, katları ayıran döşemelere yapıldığı gibi; depo, garaj gibi bölgelere de yapılabilir.

Dış Cephe Yalıtım

Ömerli Mantolama
Ömerli Mantolama

Ayrıca mantolama işlemine başlanmadan önce de binanın belirli kriterlere uygun şekilde hazırlanması gerekmektedir. Bu hazırlık süresi de oldukça dikkatli bir şekilde uygulanması gereken bir süreçtir. Bu süreçte binanın mantolama işlemine hazırlanması işlemi gerçekleştirilmektedir. Binanın hazırlanması da ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Isı yalıtımının hangi şartlarda hangi hava koşullarında yapılacağı da farklı bir uzmanlık konusu içermektedir. Örneğin; çok soğuk havalarda ısı yalıtımı işlemlerinin uygulanması tavsiye edilmez. Bütün uzmanlıkların bir arada bulunduğu bir Maltepe mantolama firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Maltepe mantolama firmaları arasında 25 yılı aşkın süredir cephe mantolama ve Isı yalıtım alanında hizmet vermekteyiz. En iyi mantolama firmaları içinde bulunan ve birçok binanın mantolama ve dış cephe boya işlerini yapan KGZ Yapı İstanbul MANTOLAMA Fiyatları araştırmalarınızda bulabileceğiniz en uygun fiyatla hizmet vermekten kıvanç duyar. Dış cephe mantolama alanında birinci kalitede malzemeleri tercih etmekte ve iyi bir ustalıkla meydana getirilen mantolama işlemini daha uzun ömürlü ve verimli olarak yapmış oluruz. Mantolama ve Isı yalıtım alanında gereken ustalığa, bilgiye, sertifikalara ve tecrübeye sahibiz. Mantolama ustalarımızla %100 kişi memnuniyeti ve uygun fiyat avantajıyla bizlerden hizmet alarak Maltepe’nin en iyi ısı yalıtım ve Dış Cephe Mantolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Faydaları Nelerdir?


Isı yalıtımı çeşitleri nelerdir
Isı yalıtımı çeşitleri nelerdir

İç ve dış cephe mantolama yaptırarak, çok daha konforlu bir daireye sahip olabilir, enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Mutlaka her türlü apartman ve dış cephelerinizi mantolama yapmanızı öneriyoruz. Genelde büyük binalar için bu durum zorunludur, fakat diğer ufak binalar, müstakil ev, villalar için de mantolama yapılabilir. Dış cephe mantolama işçilik süreci bazı koşullara göre değişim göstermektedir. Bunlar; apartman boyutları, alan genişliği, alan müsaitliği, mantolama alanı hesabı, risk analizi, kalınlık hesabı, daire başına hesap, ekip çalışması, ekibin kaç kişi olduğuna kadar değişim göstermekle beraber ortalama olarak 1-2 hafta içerisinde de Maltepe’de bina mantolaması tamamlanmaktadır. Uygun fiyata mantolama yaptırmak görecelidir, Maltepe’deki mantolama firmasının kalitesine ve kullandığı malzeme kalitesine göre değişir. Eğer hala yapınızda mantolama yoksa, hemen binanızı dış cephe mantolama yaptırmalısınız. Günümüzde iklim değişikliği sebebiyle hava şartlarından korunmak için ve sorunlar yaşamamanız için mantolama şart.

 1. Mantolama yaptırdıktan sonra her daim konforlu ve ferah bir ev de oturma şansı yakalarsınız.
 2. Rutubet ve nem gibi sorunları tamamen ortaya kaldırır.
 3. Sel veya yağmur suyu gibi etkenler kesinlikle ortaya çıkmaz.
 4. Faturanız her daim düşük gelir, çünkü fazla bir yakıt yakmanız gerekmez. Bu da apartmanın merkezi sistem ise daha az kalorifer yakmasına, kombili ise daha az kombi çalışmasına neden olur. Eviniz her daim sıcak ve konforlu olacaktır.
 5. Çevrecidir. Çevreyi korur ve nem gibi olasılıkların meydana gelmesini bir nebze de olsa önler.
 6. Oksijen alış verişine oldukça faydalıdır. Emici özelliği sayesinde de oksijen miktarı evinize aynı oran da uygulanır.
 7. Dış cephe mantolama yaptırma olayı ile beraber hem ısı, hem de su yalıtımı durumu söz konusu olur.
 8. Tekniğe uygun olarak yapılmış bir mantolama ile beraber de yoğuşma riski en aza kadar indirilir.
 9. Binanız oldukça şık bir görünüme sahip olur.

Avantajları Nelerdir?


Mantolama ortalama olarak 1 ila 4 hafta arasında ki süreç içerisinde yapılır ve tamamlanır. Bu bina boyutlarına göre değişim göstermektedir. Çalışan kişi sayısı, çalıştığınız firma ve diğer alanlar da hesaplandığı zaman ortalama olarak ortaya çıkan süreç bu aralıklardadır. En kısa süre içinde sizlerde Maltepe’de mantolama yaptırarak tüm mevsimleri konforlu geçirmenizi öneriyoruz.

 1. Köprü oluşmasını, soğuk & sıcak almayı engeller.
 2. Binaları dışardan bir mont gibi sarmakla beraber çatlak ve su alma gibi sorunlara kesin çözüm olur. Kışları ise +5 derece daha sıcak bir ortam da oturursunuz.
 3. Binayı dıştan alacağı tüm etkenlerden korur.
 4. Yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu nedenle de daha konforlu bir şekilde oturabilirsiniz.
 5. Yakıt tüketimini azaltarak maddi açıdan daha az bir doğalgaz faturası ödemenizi sağlar.
 6. Çevreyi korur.

İstanbul geneli mantolama işlerinde en kapsamlı ve ihtişamlı hizmet türlerini belirlemek ve kendinizi hep bir adım öncü planda tutmak açısından siz de sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin. Maltepe mantolama ustası hizmet seçeneklerini avantajlı bir halde size sunar. Bu sayede de bol miktarda alternatifi görme şansı bulursunuz. Maltepe ısı yalıtım hizmetlerindeki liderliğini elden bırakmadan, sektörde öncü bir hizmet şeklini değerlendirmenize dair emek harcama ortamlarını sıralamaktadır.

En iyi mantolama firmaları

Maltepe’de başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki apartman, müstakil ev, binalarınıza güvenilir şekilde ses ve ısı yalıtımı, mantolama yaptırabilirsiniz. Bilindiği gibi Maltepe dış cephe mantolama yaptırmak isteyen konut sahipleri tarafından şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Bu işte mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan bina yada dairenin yalıtım bakımından daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim Maltepe ‘da kaliteli mantolama firmaları bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Maltepe yerleşke olarak fazlası ile yapılarda yenilemeye gidildiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2019-2020 yılları arasında binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor. Mantolama ustalarımız İstanbul’un tüm ilçelerinde hazır bulunmaktadır.

Her biri Maltepe’de ünlü markaların şantiyelerinde çalışmış önemli referanslara sahip mantolama ustalarıdır. Maltepe mantolama ustası için yapılacak işin büyüklüğü hiç önemli değil, ustalar 1 m2’den 10000 m2’ye kadar tüm söve, villa mantolama, işlerinize yetecek kapasitededir. Ayrıca firmamız ücretsiz keşif yapabilmektedir. Email adresimizden yada aşağıdaki telefon numarasından adresinize ücretsiz keşif için Maltepe mantolama ustası isteyebilirsiniz.

Mantolama Maltepe

İstanbul Mantolama
İstanbul Mantolama, Isı yalıtım

Maltepe ısı yalıtım firmaları Türkiye’de benzeri olmayan ve en güncel hizmet türlerini hep bir adım ön planda tutmak açısından çalışan kadromuz sayesinde sizleri memnun etmeyi amaçlar. Alanında +60’tan fazla usta ile çalışmakta ve ihtiyaca göre bir hizmet ortamı oluşturmaktadır. Sizleri mağdur etmemek için kaliteden ve hizmetten ödün vermeyen KGZ Yapı Maltepe Dış cephe mantolama firmaları arasında öne çıkmaktadır. Sizlere her aşamada da öncü bir hizmet türünü değerlendirmenize dair emek harcama olanakları sağlamaktadır. Arzu ettiğiniz hizmeti hep bir adım öncü kılmak ve bu aşamada sorunsuz hizmet ortamları başlatmak açısından. Siz de iletişime geçmek için 0 532 762 23 76 numarayı arayabilir, 0532 762 23 76 nolu whatsapp hattımıza yazabilir veya iletişim formumuzu tıklayabilirsiniz.

İnstagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button